Unicorn Pool Float
Unicorn Pool Float
Авторизуватись

Вхід

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

Рекламної акції «Левопад подарунків з ТМ «Start!»
(надалі – «Правила»)


1. Замовником рекламної акції «Левопад подарунків з ТМ «Start!» (надалі – «Акція») є Приватне акціонерне товариство «Лантманнен Акса» (надалі – «Замовник»). Місцезнаходження Замовника: 08304, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Привокзальна, буд. 3, код ЄДРПОУ 00378537.

2. Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «БЛЕКБЕРРІ БТЛ» (надалі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора: 03151, Україна, м. Київ, пр. Повітрофлотський, 72, код ЄДРПОУ 40947517.

3. Технічним провайдером Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «БЛЕКБЕРРІ БТЛ» (надалі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора: 03151, Україна, м. Київ, пр. Повітрофлотський, 72, код ЄДРПОУ 40947517.

4. Термін проведення, територія (місце) проведення Акції та продукція, яка бере участь в Акції

4.1. Акція (реєстрація кодів) триває з 00:00:00 годин 5 жовтня 2020 року по 23:59:59 години 29 листопада 2020 року включно (надалі – «Період проведення Акції») або допоки акційні упаковки є у наявності, але не довше 23:59:59 години 29 листопада 2020 року включно.

Період проведення розіграшів подарунків – 6 жовтня – 30 листопада 2020р.

4.2. Акція проводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться антитерористична операція (надалі – «Територія проведення Акції»).

4.3. Продукція, яка бере участь в Акції – це продукція, що виробляється та розповсюджується Замовником Акції в межах його господарської діяльності на Території проведення Акції (надалі – «Акційна продукція»), а саме:

1. Веселий Роджер 250 гр
2. Кільця зі смаком полуниці та банану 250 гр
3. Кульки «DUO» 250 гр
4. Кульки з какао 250 гр
5. Пластівці глазуровані 280 гр
6. Пластівці медові 280 гр
7. Пластівці натуральні 270 гр
8. Подушечки з ароматом карамелі 250 гр
9. Подушечки з какао начинкою 250 гр
10. Подушечки молочні 250 гр
11. Зомбі Роджер, 250 гр

На Акційній Продукції обов’язково є наклейка з Унікальним кодом, який знаходиться під захисним покриттям наклейки:

Акція

5. Учасники Акції

5.1. В Акції можуть брати участь фізичні особи – виключно громадяни України, які проживають на території України, що придбають Акційну продукцію для власного споживання (без комерційної мети) та яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років (надалі – «Учасник» або «Учасники»).

5.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

- працівники Замовника, Організатора та Технічного провайдера Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

- власники та працівники рекламних агентств і партнерів, причетних (залучених) до проведення Акції, та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

- іноземці та особи без громадянства..

6. Умови участі в Акції

6.1. Для того щоб взяти участь в Акції, особі, що відповідає вимогам п.5 цих Правил, необхідно:

6.1.1. протягом періоду проведення Акції придбати одиницю Акційної продукції та зберегти чек;

6.1.2. знайти наклейку на Акційній продукції (зовнішній вигляд наклейки відображений в п. 4.3.Правил). Стерти захисне покриття на наклейці та знайти унікальний код (надалі – «Унікальний код»), який складається з комбінації 15 (п’ятнадцять) символів.

6.1.3. обов’язково необхідно зберігати наклейку з Унікальним кодом та чек для отримання подарунків.

6.1.4. протягом Періоду проведення Акції зареєструвати Унікальний код на Інтернет-сайті start-ukraine.com (надалі – Інтернет-сайт Акції), вказавши контактний номер мобільного телефону;

6.1.5. забезпечити можливість отримання SMS- повідомлень та вхідних дзвінків на номер мобільного телефону, який був вказаний під час реєстрації Унікального коду на Інтернет-сайті Акції.

6.2. Зареєстровані Унікальні коди закріплюються за Учасником Акції за номером мобільного телефону, який був вказаний під час реєстрації Унікального коду на Інтернет-сайті Акції. У визначенні осіб, що мають право на подарунок приймають участь саме Унікальні коди, які є рівнозначними та не створюють для Учасників Акції переваг або обмежень щодо участі в Акції та можливості отримання будь-яких Подарунків Акції.

6.3. Учасник Акції може зареєструвати не більше 5 (п’яти) кодів протягом однієї доби.

6.4. Один Учасник Акції може реєструвати Унікальні коди тільки на один номер мобільного телефону.

6.5. По завершенню періоду проведення Акції Унікальні коди не реєструються.

7. Подарунки Акції

7.1. Подарунками Акції (надалі – «Подарунки») є:

7.1.1. Подарунки, отримувачі яких визначаються кожен день протягом періоду дії Акції: музична колонка – не більше 56 (п’ятидесяти шести) Подарунків, умовно – по 1 (одній) музичній колонці на день.

7.1.2. Подарунки, отримувачі яких визначаються кожен тиждень (кожен понеділок) протягом періоду дії Акції: смарт годинник – не більше 8 (восьми) Подарунків, умовно – по 1 (одному) смарт годиннику на тиждень.

7.1.3. Подарунки, отримувачі яких визначаються кожен місяць (2 листопада 2020 та 30 листопада 2020) протягом періоду дії Акції: ігрова приставка та VR окуляри– не більше 2 (двох) Подарунків, умовно – по 1 (одній) ігровій приставці з VR окулярами на місяць.

7.1.4. Унікальні коди, що зареєстровані протягом одного дня, приймають участь у визначенні учасника Акції, який отримає подарунок (музичну колонку), лише в день реєстрації Унікального коду. В наступні дні, визначення учасника Акції, який має право на отримання щоденного подарунку (музичної колонки), зазначені вище Унікальні коди участі не беруть. Але якщо на щоденному розіграші по Унікальному коду не виграна музична колонка, то такий унікальний код бере участь у щотижневому розіграші смарт годинників та/ або у щомісячному розіграші ігрової приставки з VR окулярами. Також, якщо Учасник акції вже виграв музичну колонку, то інші Унікальні коди, які реєструє такий учасник, беруть участь у розіграші тільки смарт годинників та ігрових приставок з VR окулярами. Якщо Одержувач Подарунку, який виграв Подарунок не надав необхідної інформації для Організатора Акції в визначені терміни, то серед Унікальних кодів, що були зареєстровані в день розіграшу, проводиться повторне визначення учасників за кодами, які зареєстровані в той день, коли Одержувач Подарунку переміг та мав надати документи, але не виконав умови акції та втратив можливість отримати Подарунок. Учасники акції, які визначені Одержувачами Подарунків при повторному розіграші, повинні надати всі необхідні документи в строки, які зазначені в даних офіційних правилах.

7.1.5. Унікальні коди, що зареєстровані протягом одного тижня, приймають участь у визначенні учасника Акції, який отримає подарунок (смарт - годинник), лише в день розіграшу даного подарунку на тижні, на якому був зареєстрований Унікальний код. В наступні тижні, визначення учасника Акції, який має право на отримання подарунку (смарт - годинник), зазначені вище Унікальні коди участі не беруть. Також, якщо по Унікальному коду на щоденному розіграші виграна музична колонка, такий Унікальний код не приймає участь в щотижневому розіграші смарт годинників та/ або щомісячному розіграші ігрової приставки з VR окулярами. Але якщо на щотижневому розіграші по Унікальному коду не вигран смарт годинник, то такий унікальний код бере участь у щомісячному розіграші ігрової приставки з VR окулярами. Також, якщо Учасник акції вже виграв смарт годинник, то інші Унікальні коди, які реєструє такий учасник, беруть участь у розіграші тільки музичних колонок та ігрових приставок з VR окулярами. Якщо Одержувач Подарунку, який виграв подарунок не надав необхідної інформації для Організатора Акції в визначені терміни, то серед Унікальних кодів, що були зареєстровані в день розіграшу, проводиться повторне визначення учасників за кодами, які зареєстровані в той день, коли Одержувач Подарунку переміг та мав надати документи, але не виконав умови акції та втратив можливість отримати Подарунок. Учасники акції, які визначені Одержувачами Подарунків при повторному розіграші, повинні надати всі необхідні документи в строки, які зазначені в даних офіційних правилах.

7.1.6. Унікальні коди, що зареєстровані протягом одного місяця, приймають участь у визначенні учасника Акції, який отримає подарунок (ігрову приставку та VR окуляри), лише в день розіграшу даного подарунку у місяці, у якому був зареєстрований Унікальний код. В наступні місяці, визначення учасника Акції, який має право на отримання подарунку (ігрової приставки та VR окулярів), зазначені вище Унікальні коди участі не беруть. Також, якщо Учасник акції вже виграв ігрову приставку з VR окулярами, то інші Унікальні коди, які реєструє такий учасник, беруть участь у розіграші тільки музичних колонок та смарт годинників. Якщо Одержувач Подарунку, який виграв подарунок не надав необхідної інформації для Організатора Акції в визначені терміни, то серед Унікальних кодів, що були зареєстровані в день розіграшу, проводиться повторне визначення учасників за кодами, які зареєстровані в той день, коли Одержувач Подарунку переміг та мав надати документи, але не виконав умови акції та втратив можливість отримати Подарунок. Учасники акції, які визначені Одержувачами Подарунків при повторному розіграші.

7.1.7. В разі якщо протягом дня не було зареєстровано жодного Унікального коду, Подарунок не розігрується.

7.1.8. Якщо Одержувач Подарунку (надалі – «Одержувач») з певних причин, не залежних від Організатора / Замовника (в тому числі: не надання даних, що вимагаються відповідно до умов цих Правил, надання недостовірних даних та ін.), не має можливості одержати Подарунок, то такий Одержувач не має права на отримання будь-якої компенсації від Організатора / Замовника Акції та втрачає право на отриманні подарунку.

7.1.9. Один Учасник Акції може отримати не більше 3 (трьох) Подарунків – одна музична колонка, один смарт-годинник та одна ігрова приставка з VR окулярами протягом усього періоду проведення Акції.

7.1.10. Підтвердженням права на отримання Подарунку за номером телефону буде розміщення на Інтернет-сайті Акції номеру телефону зі схованими чотирма останніми цифрами та виграшного Унікального коду.

7.1.11. Подарунки, не отримані Одержувачами, використовуються на розсуд Організатора. Якщо протягом 7 (семи) календарних днів Одержувач Подарунку не відповів на телефонні дзвінки Організатора (на вказаний при реєстрації контактний номер свого телефону), не відповів на листи, які Організатор надіслав на електронну пошту, зазначену Одержувачем Подарунку при реєстрації, не надав документи, зазначені в п.9.6. даних Правил, то Одержувач Подарунку втрачає право на отримання подарунку. Або якщо з інших причин Одержувач Подарунку не може отримати Подарунок, то для всіх нерозподілених Подарунків Організатор проводить повторно визначення учасників, що мають право на отримання Подарунків.

8. Відповідальним за нарахування та утримання податків з Подарунку Акції є Організатор Акції.

9. Визначення учасників, які отримують право на Подарунок

9.1. Визначення учасників, які отримують право на Подарунок проводиться методом випадкової вибірки серед усіх Учасників Акції, які виконали умови цих Правил відповідно до даних програмного забезпечення, яке реєструє коди, надані Учасниками Акції.

9.2. Визначення учасників, які отримують право на Подарунок проводиться щодня, щотижня та щомісяця . Кожен день розігрується 1 (одна) музична колонка. Кожен тиждень розігрується 1 (один) смарт-годинник. Кожен місяць розігрується 1 (одна) ігрова приставка та VR окуляри.

9.3. Кожен зареєстрований Унікальний код бере участь у визначенні учасників, які отримують право на Подарунок лише по одному разу на кожен подарунок:

- один раз – щоденний розіграш музичних колонок

- один раз – щотижневий розіграш смарт годинників

- один раз – щомісячний розіграш ігрової приставки з VR окулярами.

При цьому:

- якщо по Унікальному коду на щоденному розіграші виграна музична колонка, то цей Унікальний код вже не бере участі в розіграші смарт годинників та ігрової приставки з VR окулярами (інші Унікальні коди від Учасника, який виграв колонку, беруть участь в розіграшах смарт годинника та ігрової приставки з VR окулярами )

- якщо по Унікальному коду на щотижневому розіграші вигран смарт годинник, то цей Унікальний код вже не бере участі в розіграші ігрової приставки з VR окулярами (інші Унікальні коди від Учасника, який виграв смарт годинник, беруть участь в розіграшах музичної колонки та ігрової приставки з VR окулярами )

- якщо по Унікальному коду на щомісячному розіграші виграна ігрова приставка та VR окуляри, то інші Унікальні коди від Учасника, який виграв ігрову приставку та VR окуляри, беруть участь в розіграшах музичної колонки та смарт годинника)

Але, у випадку, коли Одержувач Подарунків з будь-яких причин, не залежних від Організатора / Замовника, не отримує Подарунок, то Замовник / Організатор проводять повторний розіграш не отриманого подарунку. Тому, якщо по унікальному коду Учасник Акції не виграв Подарунок на щоденному, щотижневому, щомісячному розіграші, у випадках повторного розіграшу Подарунків, Учасник Акції знову повторно приймає участь у розіграші Подарунків по унікальному коду, по якому раніше нічого не виграв.

Учасники Акції зберігають унікальні коди та чеки весь період акції

9.4. Протягом трьох календарних днів з моменту визначення Одержувача Подарунків, Організатор телефонує Учаснику, який виграв 1 (один), із зазначених в п.7.1.1., 7.1.2. , 7.1.3. даних Правил, Подарунок.

9.5. Організатор зв’язується с Одержувачем Подарунку за допомогою мобільного телефону. За потреби Організатор зможе взяти виписку здійснених телефонних дзвінків у мобільного оператора (тим самим підтвердити, щона номер мобільного телефону Одержувача Подарунку здійснювались дзвінки). Якщо за результатами 3 (трьох) спроб з Учасником, визначеним Одержувачем Подарунку, не вдалося зв'язатися за вказаним під час реєстрації у Акції номером мобільного телефону, то Організатор надсилає електронний лист на електронну адресу, яка обов’язково зазначається Одержувачем Подарунку під час реєстрації на сайті, в якому повідомляє Одержувачу Подарунку про те, що зареєстрований Одержувачем Подарунку Унікальний Код виграв. В даному електронному листі Організатор зазначає наступні кроки, які необхідно здійснити Одержувачу Подарунку, щоб отримати Подарунок. Якщо протягом 7 (семи) календарних днів Одержувач Подарунку не відповів на телефонні дзвінки Організатора (на вказаний при реєстрації контактний номер свого телефону), не відповів на листи, які Організатор надіслав на електронну пошту, зазначену Одержувачем Подарунку при реєстрації, не надав документи, зазначені в п.9.6. даних Правил, то Одержувач Подарунку втрачає право на отримання подарунку. Або якщо з інших причин Одержувач Подарунку не може отримати Подарунок, то вважається, що такий Учасник втратив право на одержання Подарунку.

9.6. Для одержання Подарунку Учасник повинен протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту отримання телефонного дзвінка та/або електронного листа від представника Організатора про визначення його Одержувачем Подарунку направити представникам Організатора Акції на електронну адресу: start-ukraine@blackberry.kiev.ua наступні скан-копії/фото-копії документів:

- власного паспорту громадянина України (1, 2, 3, 4 сторінки та сторінка з реєстрацією); На кожній копії Одержувач Подарунку повинен написати ручкою синього кольору: «Копія вірна», дата та поставити свій підпис.

- власної довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру. На копії Одержувач Подарунку повинен написати ручкою синього кольору: «Копія вірна», дата та поставити свій підпис.

- Унікального коду, по якому Учасник виграв один із Подарунків.

- Чеку.

Також, при відправленні скан – копій/фото-копій документів, які зазначені вище, Одержувач Подарунку зазначає домашню або іншу адресу, на яку Організатор акції за допомогою кур’єрської доставки буде доставляти Подарунок, який повинен отримати Одержувач. Після отримання на електронну адресу start-ukraine@blackberry.kiev.ua всіх зазначених вище документів, Організатор направляє Одержувачу Подарунку за допомогою кур’єрської доставки, Подарунок на адресу, яку зазначив Одержувач Подарунку в електронному листі.

При отриманні Подарунку у представника кур’єрської доставки, Одержувач Подарунку зобов’язаний надати представнику кур’єрської доставки:

- ксерокопію власного паспорту громадянина України (1, 2, 3, 4 сторінки та сторінка з реєстрацією); На кожній копії Одержувач Подарунку повинен написати ручкою синього кольору: «Копія вірна» та поставити свій підпис. - ксерокопію власної довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру. На копії Одержувач Подарунку повинен написати ручкою синього кольору: «Копія вірна» та поставити свій підпис.

- оригінал Унікального коду, по якому Учасник виграв один із Подарунків (при цьому собі залишити копію Унікального коду).

- заповнити Акт про отримання Подарунку (форму Акту Організатор надсилає Учаснику на зазначену ним при реєстрації електронну пошту або роздрукований Акт про отримання Подарунку Одержувач отримує безпосередньо у представника кур’єрської доставки).

Зазначені документи повинні бути зроблені таким чином, щоб усі дані були чітко вказаними та розбірливими для читання. На кожній копії документів Учасник повинен написати ручкою синього кольору: «Копія вірна» та поставити власний підпис.

9.7. Якщо учасник Акції з певних причин, не залежних від Організатора / Замовника, не має можливості одержати Подарунок або відмовляється від одержання Подарунку, в тому числі не надсилає копії відповідних документів у визначений цими Правилами строк, то такий Учасник не має права на отримання будь-якої компенсації від Організатора/ Замовника.

10. Порядок отримання Подарунків

10.1. Після належного виконання усіх умов, які зазначені в даних Правилах та отриманням Організатором копій документів, які зазначені в п.9.6. даних Правил, Організатор Акції доставляє Одержувачу Подарунок за допомогою кур’єрської доставки (за рахунок Організатора).

11. Обмеження

11.1. Номери мобільних телефонів, IP-адреси, поштові адреси та інші дані Учасників Акції, в діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація чи підбір кодів, використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника у більш вигідні умови у порівнянні з іншими Учасниками) не допускаються до подальшої участі в цій Акції. У цьому випадку Організатор /Замовник залишає за собою право на блокування IP-адреси та/або номеру мобільного телефону Учасника Акції. Рішення про недопущення до подальшої участі в акції Учасників Акцій приймається самостійно Організатором/ Замовником, і оскарженню не підлягає. Учасники, які були недопущені до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після оголошення про вручення їм Подарунку), втрачають право на одержання будь-яких Подарунків, не одержаних на момент недопущення Учасника до подальшої участі в Акції, і, при цьому, не мають право на одержання жодних компенсацій.

11.2. Якщо Подарунок не було отримано Одержувачем (у зв’язку із закінчення строку зберігання у служби кур’єрської доставки (п’ять календарних днів), за заявою чи у зв’язку з відмовою Одержувача тощо) або якщо Одержувач надав не всю необхідну інформацію під час реєстрації даних, або надана інформація надана некоректно чи не відповідає дійсності, або якщо Одержувач не досяг 18 років, або якщо в діях Одержувача буде виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація кодів, використання будь-яких прийомів чи програмного забезпечення, що поставлять такого Одержувача в більш вигідні умови порівняно з іншими Учасниками), або якщо Одержувач виконав не всі умови, зазначені в даних Правилах, такому Одержувачу може бути відмовлено в отриманні Подарунку. У такому разі буде вважатися, що такий Одержувач добровільно та самостійно відмовився від Подарунку.

11.3. Будь-які претензії щодо надання компенсацій за Подарунки, які не були отримані Одержувачем у встановлені строки та з причин, зазначених в п. 11.1 та п.11.2. даних Правил, Організатором / Замовником Акції не розглядаються.

11.4. Організатор має право у випадку підозри хакерської атаки на системи зберігання даних, анулювати результати Акції, про що повідомляє Учасникам на Інтернет-сайті Акції.

12. Персональні дані

12.1. Інформація, що надається Учасниками Акції, відноситься до персональних даних і охороняється відповідно до законодавства України.

12.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що він ознайомлений з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Організатором / Замовником Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою, рекламною цілями, що не суперечить законодавству України, на строк необхідний відповідно до мети їх обробки, зокрема, для вручення Подарунків Акції, сплати необхідних податків та підготовки статистичної інформації тощо.

12.3. Обробка персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках – не здійснюється.

12.4. Власниками персональних даних Учасників Акції є Організатор та Замовник Акції.

12.5. Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором / Замовником самостійно, або може бути передана іншим третім особам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності.

12.6. Беручи участь в Акції, кожен Учасник підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються збору, обробки, використання, зберігання і поширення його персональних даних, а також цим підтверджує, що Організатор / Замовник та інші треті особи звільнені від зобов'язання направляти Учаснику письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються персональні дані Учасника.

12.7. Персональні дані зберігаються до їх відкликання за письмовим проханням Учасника Акції. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі у Акції та/або до отримання Подарунків Акції.

12.8. Організатор / Замовник не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником на Інтернет-сайті Акції, від неправомірного доступу до них, включаючи знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій.Так само як Організатор / Замовник не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.Учасник погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована і у випадку, якщо доступ до цих даних буде отриманий третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Організатору/Замовнику, Організатор/Замовник не несе відповідальності за збиток, заподіяний таким доступом.

13. Інші умови Акції

13.1. Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Акції бере на себе всі ризики щодо відповідальності і наслідків, пов'язаних з можливою участю в Акції та отриманням Подарунків Акції.

13.2. Всі Подарунки Акції можуть бути отримані Учасниками Акції лише на умовах цих Правил.

13.3. Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають.

13.4. Грошова або будь-яка інша компенсація Подарунків Акції не проводиться.

13.5. Організатор / Замовник не несуть відповідальності, стосовно використання Учасниками Подарунків, після їх одержання.

13.6. Організатор/ Замовник Акції залишає за собою право змінювати Подарунки Акції та/або окремі види Подарунків Акції та/або їх склад і кількість, або включити в Акцію інші Подарунки, не передбачені цими Правилами.

13.8. Організатор та Замовник Акції не несуть відповідальності у випадку настання форс-мажорних обставин (непереборних обставин), таких як стихійне лихо, пожежа, паводок, військові дії будь-якого характеру, блокади, істотні зміни в законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші обставини, які не підвладні контролю їх сторони.

13.9. Учасник Акції, що порушив будь-які положення цих правил Акції, у будь-якому випадку втрачає право на подальшу участь в Акції та отримання Подарунків Акції. Рішення про відмову у наданні Подарунків Акції приймається Організатором/ Замовником Акції, яке є остаточним та оскарженню не підлягає.

13.10. Відповідальність Організатора/ Замовника Акції перед Учасниками обмежується вартістю Подарунків, що отримали Учасники, які висувають претензії.

13.12. Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

13.13. Процедура визначення Одержувачів Подарунків не є лотереєю, або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

13.14. Всі Учасники Акції самостійно оплачують всі будь-які витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Акції.

13.15. Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом Акції Організатор/ Замовник має право залучати будь-яких третіх осіб.

13.16. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої ним інформації Організатором/ Замовником Акції з маркетинговою, рекламною метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені і зображення вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Замовником Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

13.17. Ці Правила, а так само як і будь-які зміни до них набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором / Замовником на Інтернет-сайті Акції.

13.18. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором / Замовником протягом всього терміну проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором / Замовником та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

13.19. Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції свідчать і підтверджують, що ознайомлені і повністю погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

13.20. Правила акції розміщені на сайті: start-ukraine.com